PARLAR: “İNSAN CANI PARTİ KONGRESİNDE ŞOV YAPACAK KADAR DEĞERSİZ DEĞİLDİR”

CHP 27 Mart 2021 14:47
Videoyu Aç PARLAR: “İNSAN CANI PARTİ KONGRESİNDE ŞOV YAPACAK KADAR DEĞERSİZ DEĞİLDİR”
A
a
CHP HATAY İL BAŞKANI RAMİZ PARLAR: “İNSAN CANI PARTİ KONGRESİNDE ŞOV YAPACAK KADAR DEĞERSİZ DEĞİLDİR”
CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, AKP 7. Olağan Kongresi’nde meydana çıkan görüntülere tepki gösterdi, karantina çağrısı yaptı.
AKP 7. Olağan Kongresi’nde hem salon içi hem salon dışı yaşanan kalabalık ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salon dışında miting yapar gibi kalabalığa seslendiği konuşma tepki topladı. CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar da tepki gösteren isimler arasında yer aldı ve şunları söyledi:
“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ EMEKLERİ ÇÖPE ATILDI”
“Hem akıl almaz hem de insan aklıyla alay eden görüntülere AKP’nin Ankara Kongresi’nde tanık olduk. Daha önce diğer illerde de maalesef bu keyfi, umursamaz ve vatandaşın canını hiçe sayan AKP kongrelerini görmüştük. Bu da aslında onların devamı ancak bu kez 81 ilin tamamından dalga geçer gibi otobüs kaldırmak hem kendi şehrimiz Hatay’daki hem diğer illerdeki vatandaşları ve Başkent Ankara’da yaşayanların canını hiçe saymaktır, sağlık çalışanlarının emeklerinin çöpe atılmasıdır. Bu akıl almaz tutumun sorumlularının aldığı ah çoktur, üzerindeki vebal büyüktür. Sağlık Bakanlığının korkak ve iki yüzlü tavrı da tarihe geçecektir.”
BAŞKAN PARLAR’DAN KARANTİNA ÇAĞRISI
Başkan Parlar açıklamasının devamında, “Hem ilimiz hem de diğer tüm illerdeki vatandaşlarımızın sağlığı, can güvenliği açısından kongreye gidenler karantinaya alınmalı ve 15 gün boyunca karantinada kalmalıdır.İnsan canı parti kongrelerinde şov yapmaktan daha değerlidir dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR