Mersin

ÖZKAN, MİNİK LEYLA VE EYLÜL İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI

CHP Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Ali Galip Özkan, katledilen Eylül ve Leyla için bir taziye mesajı yayınladı.

ÖZKAN, MİNİK LEYLA VE EYLÜL İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI

4 Temmuz 2018 08:41
-A

+A

 
 
Özkan, katledilen minik Eylül ve minik Leyla için yayınladığı taziye mesajında ailelere başsağlığı dileyerek, “Akıl, izan, iman ve vicdan sahibi herkesi, çocukların her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olmaya davet ediyorum.” dedi.
Özkan, "Kaybolan, kaçırılan, acımasızca öldürülen çocuk haberlerinin gündemi kararttığı bir dünyada yaşıyoruz. Maalesef Ankara Polatlı’da ve Ağrı’da iki yavrumuz vahşice katledildi. Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Yine yüreklerimiz parçalandı. Biz inanıyoruz ki herkes, çağının şahidi ve sorumlusu olarak; iyiliği, emaneti, adaleti ayakta tutma ve kötülükleri bertaraf etme adına yapıp-yapmadıklarından ahirette hesaba çekilecektir" dedi.
 
Devletin acilen bu konu ile ilgili en ağır işlemi uygulaması gerektiğini söyleyen Özkan;
"Akıl, izan, iman ve vicdan sahibi herkesi, çocukların maddi ve manevi anlamda her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olmaya davet ediyorum. Başta yavrularımızın aileleri olmak üzere, vicdanı sızlayan herkese başsağlığı diliyor, bir daha böyle acılar yaşamamamızı diliyorum." ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 588 Oy (%29)

  • HAYIR : 693 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 742 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku