Osman Bildikarı'dan YKS öğrencilerine başarı mesajı

Mersin 14 Haziran 2019 22:23
Videoyu Aç Osman Bildikarı'dan YKS öğrencilerine başarı mesajı
A
a

Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Mersin önemli işletmelerinden olan Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, yayımladığı mesajında Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.
 
Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, "Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek inşa etmek için değerli öğretmen ve velilerimizin özverili çalışmaları ve destekleri ile sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz, kendilerine sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendireceklerdir. Onların başarıları hepimizi daha da çok sevindirecektir. Bu nedenle çocuklarımıza güven telkin etmeli, sınavın hayatın kendisi olmadığını da belirtmeliyiz" ifadesini kullandı.
 
 
 
Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, "Öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, YKS'ye girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum. Üniversiteye ilk adımı atmak için vereceğiniz bu sınavın heyecanını sizlerle birlikte ben de paylaşıyorum. Başarı sizinle olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR