Mersin

ORAK, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Akdeniz Akademi Ortaklarından Eğitim Bilimleri Öğretmeni Mustafa Orak, 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ORAK, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

23 Kasım 2018 10:29
-A

+A

 
 
Orak yayınlamış olduğu mesajda “24 Kasım 1928 tarihinde açılan Millet Mekteplerinin açılışı ve Atatürk’ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981 yılından beri (24 Kasım Öğretmenler Günü) olarak ülkemizde kutlanmaktadır. Bu vesileyle hamuru insan olan bu kutsal meslek sahibi bütün öğretmenlerimizin, meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyorum.
Aydınlık bir gelecek için gençlerimizi her koşulda, güzelce eğitmeye, bir şeyler öğretmeye çalışıyoruz. Onurlu ve saygın toplum olma merdiveninin en önemli basamağı olan meslektaşlarıma selamlarımı iletiyorum.
Saygıdeğer öğretmenlerimizin sayesinde dünyada gelişmiş bir toplum olma yolunda, medeniyet yolculuğumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Devletimizin ve Milletimizin geleceğini etkileyebilecek bu önemli görev ve sorumluluğu taşıyan değerli öğretmenlerimizin gününü tekrar kutlar ve başarılar dilerim” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku