Önel 'den 1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı

Gündem 1 Eylül 2020 17:40
Videoyu Aç Önel 'den 1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı
A
a

Önel 'den 1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı

S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Önel, "Güzel dünyamız bir savaş girdabının içine sokulmak istenmekte ve malesef ülkemizde bu ortamdan nasibini almaktadır. Özellikle gençlerimizi toprağa verdiğimiz bu acı tabloda, batılı ülkelerin yüz ifadeleri gülümsemenin dışına çıkmamıştır. Ve memnuniyetlerini her ortamda da dile getirmekten çekinmemişlerdir. Bu çatışma ve kargaşa ortamı yüreğimizi dağlarken kendi insanımızın birbirlerine düşmanmış gibi davranmaları yada böyle duruma zorlanmaları asla kabul edilebilecek bir davranış değildir. Yüzyıllardır aynı topraklarda barış içerisinde aynı havayı teneffüs eden bir milletin evlatlarıyız. Bu ortamı korumak boynumuzun borcudur. Hiç vakit kaybetmeden barış ortamını sağlayacak her türlü metaryali ortama sunup gerekli çalışmaları yapmalıyız. Gençlerimiz ve çocuklarımızın geleceği için, umutlarının hiçbir zaman tükenmemesi için barışı hakim kılalım.
Bu duygu ve düşüncelerle 1 Eylül Dünya Barış Günü'nün ülkemize ve dünyaya daim olacak bir barışın kapılarının aralandığı gün olmasını temenni ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR