Önel: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kutluyorum”

Gündem 28 Ekim 2021 18:28
Videoyu Aç Önel: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kutluyorum”
A
a
S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi aynı zamanda Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bünyamin Önel mesajında: "Bugün Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 98. yıldönümü, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere miras bıraktığı en büyük eseri olan Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız. 
       
Ecdadımızın üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin milli bilince sahip bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Bu amaçla demokratik bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmeye devam etmekteyiz.
        
Bu tarihi gün dolayısıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, yüce milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR