Mersin

Olcay Kılavuz Mükerrem Tollu başarılı bir belediye başkanımızdır

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu hakkında övgü dolu açıklamalar yaptı.

Olcay Kılavuz Mükerrem Tollu başarılı bir belediye başkanımızdır

8 Kasım 2018 09:28
-A

+A

 
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Akdeniz Medya’ya bağlı Mersin Siyaset’e açıklamalarda bulundu. Kılavuz, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun yeniden aday olup olmayacağı ile ilgili bir sorumuz üzerine; “Belediye başkanlarının adaylığının açıklanması bizim vazifemiz değil. Biz kendimizi biliriz. Bu liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ile gelişir. Veyahut yerel yönetime sorulur. Ankara Milletvekilimiz Sadir Durmaz beyefendinin takdiridir. Genel başkan yardımcısı olma sebebiyle kendi görev alanıdır. Bu sebeple biz kalkıp da bizim adayımız Ali'dir, Veli'dir deme gibi bir duruma sahip değiliz” yanıtını verdi.
 
BİZLERİ DE ÇOK GURURLANDIRIYOR
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun başarılı bir belediye başkanı olduğunu ifade eden Kılavuz, “Bir güvenimiz şüphesiz hizmetleri ile alakalı bir teşekkürümüz her ortamda oluyordu.
Fakat orada çok başarılı çalışmalar yaptığını biliyoruz. Bunun şahidiyiz. Bizleri de çok gururlandırıyor. Alışılmış çalışmalar ve faaliyetler yapan birisi değil. Bir belediye başkanından öte hepimizle iç içe, çocukla çocuk, gençle genç, yaşlı ile yaşlı olabilen insanların derdiyle dertlenen, kimsesizin kimi olan, sofrasına oturan veyahut evine giden, esnafıyla buluşan, gençleriyle halleşen değerli bir şahsiyettir. Bizim söyleyeceklerimiz bunlardır. Adayın açıklanma noktası bizin haddimiz değil. Sayın Genel Başkanımız talimat verir, biz üzerimize düşeni yaparız. Liderimiz takdiri ve kararı verecektir. Başarılı olduğunu, çalışkan, gayretli, candan yaptığı hizmete inanarak koyduğunu sözlerimizle dile getiriyoruz. Bir belediye başkanını açıklayacak sorumluluğa sahip değiliz” diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku