ÖCMENLER’E GELECEK PARTİSİ’NDE YENİ GÖREV

Gelecek Partisi 21 Ocak 2021 15:25
Videoyu Aç ÖCMENLER’E GELECEK PARTİSİ’NDE YENİ GÖREV
A
a
Gelecek Partisi Ticaret Politikaları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Gizem Satıoğlu Öcmenler, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.
 Gelecek Partisi’nin önemli isimlerinden Gizem Satıoğlu Öcmenler, yeni görevine başlıyor. Ticaret Politikaları Başkan Yardımcılığını yapan Öcmener, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı görevine atandı. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun tensipleri doğrultusunda gerçekleşen atamanın ardından bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Öcmenler, görevine layık olmak için çalışacağını dile getirdi.
“ÖZVERİ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”
Görevini en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağını ifade eden Öcmenler, “Sn. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde çıktığımız yolda, çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Gelecek Partisi olarak vatandaşımızın sorunlarına çözümler üretiyor ve iktidara ilerleyişimizde sağlam adımlar atıyoruz. Bu noktada Sn. Genel Başkanımızın tensipleri doğrultusunda atandığım, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı görevimi de bu yürüyüşü daha da güçlendirecek çalışmalarla yerine getireceğim. Manisa’ma ve Türkiye’me en güzel şekilde hizmet sunacak, partimizin iktidar yolundaki kutlu yürüyüşünde özveri ile çalışmaya devam edeceğim. Bana bu önemli görevin verilmesini uygun gören başta Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu ve İdari ve Mali İşler Başkanımız Sn. Feramuz Üstün’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
 Gelecek Partisi’nin İdari ve Mali İşler yönetim kadrosunda, Başkan Feramuz Üstün ve Yardımcılar Raziye Gök Aktaş, Gizem Satıoğlu Öcmenler, Muhsin Emre Demiröz ve Ömer Aydoğmuş bulunuyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR