Mersin

Neşet Tarhan 5 yılda ne yapmış?

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, adayların belirlenmesi için rapor hazırlamak üzere bir heyetin Mersin’e geldiği gün basın toplantısı düzenledi, gazetecilere ‘cemiyet’ sözü verdi. Tahan’ın bu atağı ‘göz boyama’ olarak yorumlandı.

Neşet Tarhan 5 yılda ne yapmış?

27 Kasım 2018 10:32
-A

+A

 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin görevlendirdiği Gökhan Günaydın, Murat Emir, Ensar Aytekin, İrfan Kaplan ve Suat Özcan aday belirleme süreci için Mersin’e geldi. Heyet Mersin’de aday adayları, ilçe yöneticileri ile görüşecek ve genel merkeze bir rapor sunacak.
 
BİR ANDA AKLINA GELDİ
Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da heyet Mersin’deyken bir basın toplantısı düzenledi. Aylar önce açılışını yaptığı yeni hizmet binasına basın çalışanlarını davet etti, onlara Mezitli’de bir cemiyet yapma sözü verdi. Projeleri arasında cemiyet binası olmayan Tarhan, konuşmasını tamamladıktan sonra bir anda aklına geldi ve yeniden ayağa kalkarak, cemiyet binası yapmak istediğini söyledi.
 
EN ÇOK TAŞINMAZ SATTI
Mezitli Belediye Başkanı olarak 5 yılda ‘elle tutulur’ bir proje hayata geçiremeyen Tarhan, önümüzdeki 5 yılda neler yapacaklarını anlattı, yurt dışı deneyimlerinden bahsetti. Mezitli Belediyesi’nin tarihi boyunca en çok taşınmaz satmakla eleştirilen Tarhan, yapamadığı projeler için belediyeyi ciddi bir borç yükünün altına soktu.
 
GÖZ BOYAMA MI?
Cumhuriyet Halk Partisi’nin adaylarını belirlemek üzere bir çalışma yaptığı Mersin’de Tahan’ın bu atağı ‘göz boyama’ olarak yorumlandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 609 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku