Mersin

Necmi Erdem’den 19 Mayıs mesajı

Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Türkiye’nin güçlü, muasır medeniyetler arasında yerini alma hedefinde emin adımlarla yürüyüşüne devam ettiğini söyledi.

Necmi Erdem’den 19 Mayıs mesajı

15 Mayıs 2019 15:48
-A

+A

Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
19 Mayıs 1919’un milli mücadelede önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Erdem, “19 Mayıs 1919’da savaşlardan yorulmuş bir millet, Kurtuluş Savaşı’nı kazandı ve önüne büyük bir hedef koydu. Güçlü, muasır medeniyetler arasında yerini alma hedefinde ülkemiz emin adımlarla yürüyüşüne devam ediyor.
 
Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve gelecek nesillere taşımak hepimizin görevidir. Bugün Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. 
 
Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’sının emaneti olan Cumhuriyetine sahip çıkmaya devam edecektir.  
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku