Mersin

NECATİ BOLKAN’DA ÖĞRENCİLERE MESLEKLER ANLATILDI

Mersin’de eğitim ve öğretim vermekte olan Necati Bolkan Ortaokulu’nda öğrencilere meslek seçimi konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu. Necati Bolkan Ortaokulu PDR Servisi çalışması olan Meslek Tanıtım Günleri’nin 3.sü yapıldı.

NECATİ BOLKAN’DA ÖĞRENCİLERE MESLEKLER ANLATILDI

30 Kasım 2019 21:19
-A

+A

Toplantıya Doktor Altan Togay, Gazeteci Fatih Alkar, İç Mimar Irmak Özdiker, Eczacı Simay Mengüç Selam, Hukuk alanını tanıtmak için Mersin Adliyesi Adalet Komisyonu yazı işleri müdürü Selahaddin Barlak ve Erdemli Adliyesi İdari Işler müdürü İbrahim Halil Alav katıldı. Her biri alanında uzman olan kişiler öğrencilere, kendi meslek gurupları ile ilgili önemli paylaşımlarda bulundu. 
 
MESLEK SEÇİMİ ÇOK ÖNEMLİ
3.sünü düzenledikleri Meslek Tanıtım Günleri’nin öğrencilerinin meslek seçimi konusunda çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Gülsemin Arzu Emiroğlu, “Öğrencilerimizin hayata atılmasında ve doğru meslek seçimi konusunda biz eğitimcilere çok büyük görevler düşüyor. Biz de Necati Bolkan Ortaokulu PDR Servisi olarak öğrencilerimizin meslek seçimi yaparken, o mesleği yapan kişilerin bilgi ve birikiminden yararlanmasını istedik. Bu sebeple her mesle gurubunda olan kişileri öğrencilerimizle buluşturuyoruz. 3.sünü düzenlediğimiz bu toplantıya bugün katılarak öğrencilerimizle buluşan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku