Mersin

MUSTAFA BAYSAN İSMİNİ ÖNERDİN Mİ?

ADİL AKTAY’A SORUYORUZ?

MUSTAFA BAYSAN İSMİNİ ÖNERDİN Mİ?

28 Mayıs 2018 15:22
-A

+A

Mersin CHP il ve ilçe örgütlerinin, milletvekili aday listesinde Mustafa Baysan'ın olmamasına tepki gösterdikleri ve istifa etme gerekçelerinden biri olduğu iddia edilmişti. Adil Aktay’ın “Mustafa Baysan’ın adını hiç önermediği” iddialarına yanıt vermesini bekliyoruz.
 
 
24 Haziran’da yapılacak seçimlerde milletvekilleri aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edileceği gün, Anamur ve Tarsus ilçesi dışında Mersin CHP'de il ile 11 ilçe örgütünün istifa ettiği iddia edilmişti. İl Başkanı Adil Aktay, ertesi gün istifa iddialarını yalanlasa da istifa dilekçelerinin genel merkeze iletildiği, genel merkezinde ‘rest’ çektiği ortaya çıkmıştı. 
İstifa iddialarının arkasındaki gerekçelerden biri de Mustafa Baysan’ın aday gösterilmemesi olarak açıklandı. Ancak, kulislerden aldığımız bilgiye göre; CHP Mersin İl Örgütü CHP’li işadamı Mustafa Baysan’ın adını genel merkeze hiç önermedi. 
Şimdi İl Başkanı Adil Aktay’dan iddialara yanıt vermesini bekliyoruz. Mustafa Baysan’ı, milletvekili aday listesinde yer alması için önerdin mi önermedin mi?
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku