MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kızıltan, Mezitli Sanayi Sitesi Projesini Değerlendirdi

Mersin 13 Kasım 2020 22:25
Videoyu Aç MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kızıltan, Mezitli Sanayi Sitesi Projesini Değerlendirdi
A
a
MEZİTLİ SANAYİ SİTESİ MERSİN'E DE KATMA DEĞER SAĞLAYACAK
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mezitli sanayi sitesi projesinin çok yerinde ve önemli bir proje olduğuna işaret ederek, esnafa sunacağı katkının yanı sıra  hem Mersin'e ve hem de Mezitli'ye katma değer sağlayacağını söyledi.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mezitli'de yapılan yeni sanayi sitesi projesinin yerinde ve önemli bir proje olduğunu vurguladı. Mevcut sanayi sitesinin kentin içinde kaldığına işaret eden Başkan Kızıltan, "Mezitli'de yapılmakta olan proje çok yerinde ve önemli. Mezitli'nin ihtiyacı olan bir proje. Mevcut sanayi sitesi şehrin göbeğinde kaldı. Şehirlerimizde, ilçelerimizde sanayinin mutlaka ayrı bir bölgede toplanması lazım. Hem şehir içini rahatlatırız hem de esnafın bir arada kümelenmiş olarak bulunmasıyla müşterinin ulaşmasını kolaylaştırılması büyük bir avantaj sağlar. Başından sonuna kadar Mezitli'de yapılmakta olan sanayi sitesini destekledik" dedi.

BÖLGEYE DE DEĞER KATACAK
Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın projeyi başından beri desteklediğine işaret eden Başkan Kızıltan, Mezitli Belediyesi'nin de projeyi desteklediğini belirterek, "Biz de projelerini inceledik. Fikirler verdik. Çok yerinde ve hem Mezitli hem Mersin ekonomisinde büyük katkısı olacak. Hem de esnaflarımıza çok büyük katkı sağlayacak bir site olacak. Hem de bölge değer kazanacak. Kümelenmiş halde olan ekonomi bölgeleri sanayi alanları etrafındaki konutlara, arazilere çok büyük değer katacaktır. Mersin'e de Mezitli'ye de çok büyük katma değer sağlayacaktır. Mezitli ve Mersin halkına hayırlı olsun. İnşallah kısa sürede hayata geçer ve esnafımız da orada temiz, modern bir sitede çalışma olanağı bulur. Çok daha iyi hizmet verir" diye konuştu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR