MHP'li vekilden AKP'ye çok sert tepki: O eli kırarız!

Siyaset 8 Ağustos 2020 15:54
Videoyu Aç MHP'li vekilden AKP'ye çok sert tepki: O eli kırarız!
A
a

MHP'li vekilden AKP'ye çok sert tepki: O eli kırarız!

MHP'de ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile AKP'ye tepki göstermesi nedeniyle ihraç edilmesinin ardından bir kriz daha ortaya çıkardı. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AKP'ye sert bir göndermede bulundu.

Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'de Cemal Enginyurt'un ardından yeni bir kriz daha çıktı. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Herhangi bir kurum ya da kuruluşta nafakasını kazanmaya çalışan Ülküdaşlarımızın ekmeğine kim el uzatırsa o eli kırarız, bunu herkes böyle bilsin..!" dedi.

Ersoy, paylaşımındaki sözlerinin kime ya da kimlere karşı olduğuna yer vermezken, tepkisinin AKP Kayseri Milletvekillerine yönelik olduğu öğrenildi.

MHP'li kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Cumhur İttifakı'na rağmen Kayseri'deki kamu kurumlarında Ülkücülere AKP Kayseri Milletvekillerinin talimatıyla baskılar yapıldığı, sendika değişimine zorlandığı ve bu durumun da Ersoy'a aktarıldığı belirtildi.

Ersoy'un Cemal Enginyurt'un ihraç edilmesi nedeniyle paylaşımında AKP'yi açık hedef yapmadığı da aktarıldı.   

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR