Mersin

MHP’li Aladağlı, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı HALKIN HABER ALMA HAKKI DEMOKRASİNİN GÜVENCESİDİR

MHP Yenişehir Belediye Başkan aday adayı Şahin Aladağlı, gazetecilerin üstlendiği sorumluluğun önemine işaret ederek, demokrasinin en önemli güvencesinin halkın haber alma hakkı olduğunu söyledi.

MHP’li Aladağlı, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı  HALKIN HABER ALMA HAKKI DEMOKRASİNİN GÜVENCESİDİR

10 Ocak 2019 21:12
-A

+A


Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir Belediye Başkan aday adayı Şahin Aladağlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
 
Demokrasinin en önemli güvencesinin halkın haber alma hakkı olduğuna vurgu yapan Aladağlı, “Halkın doğru bilgiye ulaşmasında şüphesiz en önemli görev gazetecilere düşüyor. Üstlendikleri bu büyük sorumluluğu yerine getiren gazeteciler, görevlerini en zor şartlar altında dahi büyük bir özveriyle yapıyor. Her türlü zorlukla mücadele eden gazetecilerin bu özverisini takdir ediyor, gazetecilerin her türlü etki ve zorlamadan uzak görevlerini yerine getirmelerini temenni ediyorum. 
 
Doğru ve tarafsız haberciliği cesaretle sürdüren, ilkelerini ve değerlerini koruyan, her koşulda mesleğini yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku