CHP

MEZİTLİ'YE ÇAĞDAŞ, BİRLEŞTİRİCİ, GENÇ BİR BAKIŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan aday adayı Ahmet Serkan Tuncer, genç kadrolar, fark yaratan projeler ile hazır olduğunu ifade ederek, “Mezitli'ye çağdaş, birleştirici ve genç bir bakışımız var” dedi.

MEZİTLİ'YE ÇAĞDAŞ, BİRLEŞTİRİCİ, GENÇ BİR BAKIŞ

19 Ekim 2018 10:35
-A

+A


 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Mezitli Belediye Meclis Üyesi Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli Belediye Başkan aday adaylığı için ilçe başkanlığına başvurusunu yaptı.
Aday adaylığı başvuru dosyasını Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım’a sunan Tuncer, “İlçe Başkanlığımıza Mezitli Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yaparak. Mezitli'nin geleceğine aday oldum. Mezitli'ye çağdaş, birleştirici ve genç bir bakışımız var... Genç kadrolar, fark yaratan projeler ile biz hazırız” dedi.


 
AHMET SERKAN TUNCER KİMDİR?
1982 yılında Mezitli doğan Tuncer, ilkokulu Mezitli Viranşehir okulunda, ortaokulu Mezitli Muhittin Develi okulunda ve liseyi Mezitli Çok Programlı Okulu’nda eğitim gördü. Üniversite eğitimini Muğla Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümünde 2003 yılında tamamlayan Tuncer, askerlik görevini 2004 yılında Erzurum’da yaptı.
2004-2007 yılları arasında Mezitli’de telekomünikasyon sektöründe bayilik yapan Tuncer, 2007 yılından başladığı tarım ve otomotiv sektöründeki iş hayatını sürdürüyor.
2007-2008 yılında Cumhuriyet Halk Partisi Mersin il gençlik kolları başkan yardımcısı ve il saymanlığı görevi yapan Tuncer, 2009-2010 yılında Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı,
2010-2014 yılında Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe başkan yardımcısı ve ilçe saymanlığı
2016 yılında 35. Olağan Kurultay ‘da Cumhuriyet Halk Partisi Mersin kurultay delegeliği görevlerinde bulundu.
2014-2019; Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği - Mezitli Belediye Meclis Üyeliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Plan Bütçe Komisyon Başkanlığı ve üyeliği, Ulaşım komisyonu üyeliği, Tarım ve Hayvancılık Komisyonu üyeliği, Engelliler Komisyon üyeliği, Mezitli Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği,
İmar Komisyon Başkanlığı, Gençlik Ve Spor Komisyon Başkanlığı, Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu.
Sivil toplum örgütlerinde de etkin görev alan Tuncer, ADD Mersin Şubesi, Mezitli Alevi Kültür Derneği, Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği (MERTUB) gibi sivil toplum kuruluşlarının üyesi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku