Mezitli Sanayi Sitesi Projesinde Cumhurbaşkanı imzayı attı

Mersin 6 Ocak 2021 14:29
Videoyu Aç Mezitli Sanayi Sitesi Projesinde Cumhurbaşkanı imzayı attı
A
a
Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel'in çabaları ile projesi hazırlanarak yapım aşamasına gelen Sanayi Sitesi Projesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, sanayi sitesinin yapılacağı alan için acele kamulaştırma kararı verdi.

Mersin’in Mezitli İlçesi’nde yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi (KSS) Projesinde bir adım daha atıydı.  Mezitli Küçük Sanayi Sitesi’nin yapılacağı, Davultepe Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alandaki bazı taşınmazların, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması  hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karar ile projede de büyük bir adım atılmış oldu.

ÖNEL BÜYÜK EMEK VERDİ
Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi aynı zamanda Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, proje için büyük emek harcadı. Mezitli'de yeni bir sanayi sitesine ihtiyaç olduğunu uzun zamandır dile getiren Başkan Önel, projenin hayata geçmesi için herkesimin desteğini arkasına alarak çalışmaları son aşamaya getirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR