Mezitli için güç birliği yaptılar

Mersin 5 Ekim 2020 13:10
Videoyu Aç Mezitli için güç birliği yaptılar
A
a

Mezitli için güç birliği yaptılar

AK Partili Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erhan Çontar, Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ve MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, yeni Mezitli sanayi sitesinin kurulması için birlikte Ankara'ya gitti.

Mezitli'de uzun zamandır bir ihtiyaç olduğu kabul edilerek çalışmalarına başlanan yeni sanayi sitesi için adeta herkes güç birliği yaptı. Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, yeni sanayi sitesinin temelini 2021 yılında temel atmayı hedeflediklerini açıklamıştı. Başkan Önel, kooperatif yönetim kurulu üyeleri AK Partili Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erhan Çontar ve Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer birlikte Ankara'ya gitti.

SANAYİ SİTESİNDE SONA YAKLAŞILDI
Başkan Önel, uzun zamandır yapılması için mücadele verdiklerini sanayi sitesinde yavaş yavaş sona yaklaştıklarını söyledi. 2021 sanayi sitesinin temelinin atılmasının planlandığını anımsatan Başkan Önel, "Bu yolda bizlere destek olan başta bakanımız Lütfi Elvan olmak üzere Valimiz Ali İhsan Su'ya, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan'a, meclis üyelerimize, il ve ilçe başkanlarımıza, geçmiş dönemde desteklerini bizden esirgemeyen yöneticilerimize, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri tüm esnafımız ve Mezitlililer adına teşekkür ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR