MEZİTLİ ESNAFI İSYANDA: “40 YILDIR BUGÜNÜ BEKLİYORUZ”

Mersin 11 Şubat 2021 16:15
Videoyu Aç MEZİTLİ ESNAFI İSYANDA: “40 YILDIR BUGÜNÜ BEKLİYORUZ”
A
a
Mezitli Küçük Sanayi Sitesinin yapılması için mevcut sanayi sitesi esnafı tarafından destek eylemi yapılacağı gündeme geldi.
Son dönemde Mersin’i Türkiye’nin gündemine taşıyan Mezitli Küçük Sanayi Sitesi için Mezitli esnafı da harekete geçti. Bölgede sanayi sitesinin ihtiyacı birçok kesimin temsilcisi tarafından ifade edilirken, konuya ilişkin mevcut Küçük Sanayi Sitesi esnafı da yeni siteye destek verdi. Özellikle sitenin farklı bir ilçeye taşınmasına ilişkin söylentilerin karşın, Mezitli esnafı bu durumun ilçeye zarar vereceğini belirterek, yatırımın önemine vurgu yaptı.
EYLEM HAZIRLIĞI VAR
 Konuyla ilgili bir başka gelişme de sitenin yapılmasını isteyen esnafın bu yönde bir eylem yapacağı oldu. Sitenin farklı bir ilçeye taşınmasını istemeyen esnafın, yakın zamanda bu düşüncelerini toplu bir şekilde dile getirmesi bekleniyor.
“40 YILDIR BUGÜNÜ BEKLİYORUZ”
 Mezitli Küçük Sanayi Sitesi hakkında bir açıklama yapan esnaf, “40 yıldan beri biz bugünü bekliyorduk. Şimdi ne oldu, ‘vurun abalıya’ mı oldu? Biz ne kadar zor şartlarda çalışıp evimize ekmek götürüyoruz, bir baksınlar. Bizlerin daha iyi bir şartlarda çalışmaya hakkımız yok mu? Bizim üretim yaparak ülke geneline hizmet eden esnaflarız, ‘vur abalıya’ olmasın. Yeter artık” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR