MEZİTLİ’DE GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI GÖREVE BAŞLADI

Gelecek Partisi 8 Ekim 2020 16:14
Videoyu Aç MEZİTLİ’DE GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI GÖREVE BAŞLADI
A
a

MEZİTLİ’DE GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI GÖREVE BAŞLADI

 Mersin’in Mezitli ilçesinde yeni kurulan Gelecek Partisi İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Güler, İl Başkanı Hamit Karış’tan aldığı yetki belgesiyle görevine başladı.
Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına devam eden Gelecek Partisi, yeni ilçe başkanlığını Mersin’in Mezitli ilçesinde açtı. İlçe Başkanlığı için ise Ahmet Güler görevlendirildi. Güler, yetki belgesini Gelecek Partisi İl Başkanı Hamit Karış ve Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca’nın elinden aldı. İlçe Başkanı Güler’i ilk tebrik eden Mersin İl Başkanı Hamit Karış oldu.
“BÜYÜYEREK GELİYORUZ”
Gelecek Partisi olarak çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerine dikkat çeken Başkan Karış, “Gelecek Partisi olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi Mersin’de de örgütlenme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Mezitli ilçemizde yaptığımız çalışmalar neticesinde ilçe örgütümüzü hayata geçirdik. İlçe başkanlığı görevini ise Ahmet Güler üstlendi. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Gelecek Partisi çatısı altında uzun yıllar beraber çalışmayı Türkiye’mizi ve Mersin’inimizi geleceğe taşımayı umut ediyorum. Mersin’imize ve ülkemize hayırlı olsun. Büyüyerek geliyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR