Mersin

Mezitli Basut Koleji 2. Mezuniyetini Kutladı

Atatürk İlke ve İnkılâplarını özümsemiş, Türk Milli Eğitimi’nin amaç ve hedeflerinin farkında ve bu uğurda çalışan, özgüveni gelişmiş, kendi kendine karar verebilen ve kararlarının sorumluluğunu taşıyabilen, sorumluluklarının farkında olan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefleyen Özel Basut Eğitim Kurumları, 28. Yaşını kutladı.

Mezitli Basut Koleji 2. Mezuniyetini Kutladı

9 Haziran 2018 16:25
-A

+A

Temelleri 1990 yılında atılan Özel Basut Okulları, akademik başarısıyla, sosyal ve kültürel faaliyetlerle elde ettiği derecelerle, insan odaklı eğitim anlayışıyla çok kısa sürede çevresinin takdirini kazanmayı başardı. Eğitimde 28 yılı geride bırakan Özel Basut Eğitim Kurumları’nda 4. ve 8. sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Özel Basut Eğitim Okulları’nın 28. Kuruluş yıldönümünün de kutlandığı etkinliği öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra veliler katıldı. 2017-2018 mezuniyet töreninde öğrenciler de hünerlerini sergiledi. 
Konuşmaların ardından Özel Basut Eğitim Kurumları’nın kurucuları Günay Basut ve Ömer Basut ile okul müdürü, öğretmenler, okul birincileri birlikte 28. Yıl pastası kesti.
Törenin sonunda diplomalarını alan 4. ve 8. Sınıf öğrencileri kep fırlattı.
Anahtar Kelimeler : basut koleji, mersin,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 578 Oy (%29)

  • HAYIR : 685 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 734 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku