Mersin

MESLEK HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Mersin’de faaliyet gösteren Rotary Kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği 2019-2020 Dönemi Rotary Meslek Hizmetleri ödül töreni 17 Ocak 2020 Cuma günü sahiplerini buluyor.

MESLEK HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

16 Ocak 2020 15:26
-A

+A

Mersin, Akdeniz, Kızkalesi, Olba, Tarsus ve Silifke Rotary Kulüplerinin düzenlediği ve mesleklerinde başarılı kişilerin ödüllendirildiği 2019-2020 Dönemi Rotary Meslek Hizmetleri ödülleri sahiplerini buluyor. 17 Ocak 2020 Cuma günü Saat 18.30’da Yenişehir Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan ödül töreninde Akdeniz Rotary Kulübü Hattat, Ressam ve Nutuk Yazarı Etem Çalışkan ve Terzi Halit Aygenli’ye ödülünü verecek. Ödül töreninde ayrıca 6 Rotary Kulübünün ortaklaşa olarak vereceği ödül ise Türk Pop Müziği sanatçısı ve aynı zamanda Mersinli olan Mabel Matiz’e takdim edilecek. 
 
BAŞKAN TURFAN’DAN TÖRENE DAVET
Meslek Hizmetleri Ödül Törenine tüm Mersin halkını davet eden Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı Bahar Turfan, “Kentte faaliyet gösteren 6 Rotary Kulübü olarak bu önemli geceyi düzenliyoruz. Mesleklerini halen yaşatmaya çalışan ve yıllarını o mesleğe vermiş olan duayen kişileri ödüllendirerek bir nebze de olsa haklarını vermeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda tüm Mersin halkını ödül törenimize davet ediyorum ve bu heyecanı hep birlikte yaşamayı umuyorum” şeklinde konuştu.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku