Mersin

MERYAD’dan 19 Mayıs mesajı

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşmanın, donanımlı nesillerin yetişmesi ile mümkün olacağını söyledi.

MERYAD’dan 19 Mayıs mesajı

16 Mayıs 2019 15:28
-A

+A

Mersin Yatırım Dış Ticaret ve Markalaşma Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 
İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele sürecinde Türk Milletinin, Büyük Önder Gazi Mustafa Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle taçlandırdığını ifade eden Başkan Doğmuş, “19 Mayıs, emperyalizme ve işgalcilere karşı verilen mücadelenin başlangıç günüdür. Atatürk’ün, ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, onlara olan inancının sonucudur. O’nun gösterdiği hedefe ulaşmak, donanımlı genç nesillerin yetişmesi ile mümkün olacaktır. 
 
100. yılını kutlamaktan gurur ve onur duyduğumuz bugün, bağımsız, özgür bir ülkeden yaşamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehit ve gazilerini rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.
Anahtar Kelimeler : MERYAD’dan 19 Mayıs mesajı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku