MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ’TAN YENİ YIL MESAJI “UMUT DOLU BİR YILA GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Mersin 30 Aralık 2020 22:19
Videoyu Aç MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ’TAN YENİ YIL MESAJI “UMUT DOLU BİR YILA GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”
A
a
Mersin Yatırımcı İşinsanları Derneği(MERYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. 
Yeni yılda yeni adımlarla yola devam edeceklerini vurgulayan MERYAD Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
“YENİ UMUTLAR, YENİ ADIMLAR”
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının geride kalmasını ümit eden Doğmuş, “2021 yılına yepyeni bir başlangıç yapmamızı diliyorum. Her yeni yıl, iyimserliğin ve umudun yeniden canlandığı, daha iyi bir yaşam yolundaki beklentilerin arttığı ve gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de beraberinde getirir. Bizler de hep beraber yeni yılda yeni umutlar ve yeni adımlarla yola devam edeceğiz. 2021 yılında birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum. Mutluluğun, umudun, sağlık ve bereketin bol olduğu 2021 yılının, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, sevgi ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılımız kutlu olsun" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR