MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, "DEPREMİN İZLERİNİ MİLLETÇE HALEN YÜREĞIMIZDEN ATAMAMIŞ BULUNMAKTAYIZ"

Mersin 23 Ekim 2020 11:53
Videoyu Aç MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, "DEPREMİN İZLERİNİ MİLLETÇE HALEN YÜREĞIMIZDEN ATAMAMIŞ BULUNMAKTAYIZ"
A
a

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, "DEPREMİN İZLERİNİ MİLLETÇE HALEN YÜREĞIMIZDEN ATAMAMIŞ BULUNMAKTAYIZ"

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, Van depreminin 9. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş yayınladığı mesajında, “Van’da yaşanan ancak geçen bunca süre zarfında izleri halen silinemeyen 23 Ekim 2011 Van depreminin 9. yıl dönümü dolayısıyla ebediyete intikal eden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diler yakınlarına bir kez daha başsağlığı dilerim" dedi.

Doğmuş mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Hepimizin malumu Van; 23 Ekim 2011 tarihinde saat 13.41’de 7.2 büyüklüğünde büyük bir depremle sarsılmış, deprem faciası Van Merkez ve Erciş ilçesinde büyük yıkımlara sebebiyet vermişti. Bu depremin izlerini milletçe halen yüreğimizden atamamış bulunmaktayız. 
Sadece bedenlerin değil maalesef bazen insanlığında göçük altında kaldığını bildiğimiz o zorlu süreçlerin artık yaşanmaması rabbimizden tek dileğimiz.
Yüce Allah’tan bir daha böyle acıları ülkemize ve insanlık âlemine yaşatmamasını dilerken depremde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarının acılarını yeniden paylaşıyor, saygılar sunuyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR