MERSİN YATIRIMCI İŞ İNSANLARI DERNEĞİ (MERYAD) BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI

Gündem 21 Nisan 2021 13:12
Videoyu Aç MERSİN YATIRIMCI İŞ İNSANLARI DERNEĞİ (MERYAD) BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI
A
a
Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, birlik ve beraberlik sayesinde milli mücadelede zafere ulaşıldığını, işgal altındaki toprakların yeniden özgürlüğe ve bağımsızlığa kavuştuğunu ifade etti.
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun milli tarihimizin en parlak sayfalarından biri olduğunu belirten Başkan Doğmuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“23 Nisan, Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışı ve dolayısıyla halkın yönetime tam anlamıyla hâkim olmasının ilk günü olması nedeniyle ‘Ulusal Egemenlik` açısından da önemli bir anlam taşır. Türk milletinin gönlünde, bağımsızlığımızın sarsılmaz ifadesi olarak önemli bir yere sahip olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, her yıl yurdumuzda yurtdışındaki temsilciliklerimizde ve okullarımızda çeşitli etkinliklerle kutlanarak millî birlik ve beraberliğimizin kenetlenmiş ifadesidir. Bu bayram vesilesiyle dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelleri atılmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin kuruluşunun 101. yıl dönümünde tüm çocuklarımızın. milletimizin ve Mersin halkının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nı en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR