MERSİN’İN ÖNEMLİ İSMİ LÜLÜ’YE TREND MEDYA AİLESİNDEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Mersin 8 Aralık 2020 13:50
Videoyu Aç MERSİN’İN ÖNEMLİ İSMİ LÜLÜ’YE TREND MEDYA AİLESİNDEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
A
a
Trend Medya, COVİD – 19 test sonucunun pozitif çıktığı öğrenilen Mersin’in önemli isimlerinden Akgün Lülü için geçmiş olsun mesajı yayınladı.
 Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü’nün COVİD-19 test sonucu pozitif çıkıt. Durumu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyuran Lülü, “7 Aralık 2020 tarihinde yaptırdığı COVİD – 19 test sonucum maalesef pozitif çıktı… Şu anda evde tedavi sürecine başlamış bulunmaktayım… 10 günlük karantina sürecinin ardından kentimiz için çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah… Lütfen bu salgını ciddiye alarak uyarılarını dikkate alalım… Bir müddet telefonlara cevap vermeyeceğim. Tüm dostları Cenab-ı Allah’a emanet ediyor, sağlıklar diliyorum” dedi.

“SAYIN LÜLÜ’YE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ”
 Lülü’nün test sonucunun pozitif çıkmasının ardından Trend Medya tarafından geçmiş olsun mesajı yayınlandı. Mesajda, “Mersin spor camiasının önemli isimlerinden Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü’nün COVİD-19 test sonucun pozitif çıktığı üzüntüyle öğrendik. Trend Medya adına kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede iyileşerek Mersin için çalışmalarına devam etmesini temenni ediyoruz. Sayın Lülü’ye ve tüm hastalara acil şifalar diliyoruz” ifadeleri kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR