Mersin

MERSİN’İ YENİDEN ALACAĞIZ

CHP Yenişehir Belediye Başkan aday adayı ve geçmiş dönem il başkanlarından Abdullah Özyiğit, partisinin Mersin’i yeniden alacağını ve bir çok ilçeyi de kazanacağını söyledi.

MERSİN’İ YENİDEN ALACAĞIZ

9 Ocak 2019 17:24
-A

+A

 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Mersin İl Başkanlığı binası önünde partililerle buluştu. Miting gibi karşılamada, Cumhuriyet Halk Partisi’ne emek vermiş geçmiş dönem İl Başkanları da unutulmadı. Tek tek kürsüye davet edilen geçmiş dönem il başkanlarına teşekkür edildi. CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’in programına katılan CHP Yenişehir Belediye Başkan aday adayı ve geçmiş dönem il başkanlarından Abdullah Özyiğit, izlenimlerini paylaştı.
 
BÜYÜK BİR KUCAKLAMA OLDU
Mersin’in uzun zamandır Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayını beklediğini anımsatan Özyiğit, Vahap Seçer’in adaylığının açıklanmasından sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin süreci en aktif şekilde yöneteceğini belirterek, “Burada kimin değil, hangi zihniyetin iktidarda olduğunun çok önemi var. Cumhuriyet Halk Partisi birlik bütünlük içinde bugün bütün aday adayları ile çok büyük bir konvoy düzenlendi. Mersin halkına bir rahatsızlık vermiş olabiliriz. Ama bunu da ortaya koymak gerekiyordu. Büyük bir konvoyla karşılandı Sayın Vahap Seçer. Büyük bir kucaklama oldu. Alanda; geçmiş dönem il başkanları, belediye başkanları, milletvekilleri ve aday adaylarının bulunması ve Vahap Seçer’e canı gönülden destek vermiş olmaları da çok anlamlıydı. Bu enerji 31 Mart sürecine, Mart’ın sonu bahara kadar ulaşacak. Mersin geri alınacak. Mersin’de bir çok ilçeyi de Cumhuriyet Halk Partisi kazanacak” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku