CHP

Mersin'i tüm renkleri ve çeşitliliğiyle bütünleştireceğiz

CHP Mersin İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’i kutlayarak, “Mersin'i tüm renkleri ve çeşitliliğiyle bütünleştireceğiz” dedi.

Mersin'i tüm renkleri ve çeşitliliğiyle bütünleştireceğiz

5 Ocak 2019 09:12
-A

+A

 
 
CHP'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayının Vahap Seçer olduğu açıklandı.
 
 
CHP Mersin İl Başkanlığı, CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının ilan edilmesinin ardından bir açıklama yaptı.
Açıklamada; şu ifadelere yer verildi: “Yoğun ve çok boyutlu istişare ve değerlendirmelerin ardından, partimizin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Sayın Vahap Seçer olarak belirlenmiştir. Mersin’e ve tüm Mersin halkına hayırlı olsun.
Kısa bir süre içerisinde belirlenecek İlçe Belediye Başkan Adaylarımız ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte Mersin'e hizmet edebilmek heyecanıyla hep birlikte yola koyulacağız.
Hiç kimseyi ayırmadan, dışlamadan, Mersin'i tüm renkleri ve çeşitliliğiyle bütünleştireceğiz. Mersin’i mutlu ve huzurlu bir geleceğe taşımak isteyen herkesle el ele vereceğiz ve mutlaka başaracağız.
Adayımız Sayın Vahap Seçer’i kutluyor, her biri birbirinden değerli aday adaylarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Şimdi hep birlikte Mersin’de ve tüm ilçelerinde halkçı belediyeciliği, derde derman olmasını bilen bir yönetim anlayışını hâkim kılmanın zamanıdır. Evet, Mart'ın sonu bahardır ve baharların en güzeli Mersin'de yaşanır.”
 
VAHAP SEÇER KİMDİR?
Vahap Seçer, 5 Ekim 1963'te, Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun olan Seçer; tarım, sanayi ve dış ticaret alanlarında faaliyeti olan şirketlerde yönetim kurulu üyesi ve başkanı olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası Vahap Seçer, CHP'den 23'üncü dönemde Mersin milletvekili seçildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku