Mersin

Mersin’e Yeni Bir Dokunuş: FonID MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

Mersin’in Yenişehir İlçesinde Mimar Yeşim Ensari ve Hatice Güneri Güvener, Ağustos 2017'de açtıkları FonID Mimarlık & Mühendislik ofisi ile Mersin’e yaşamsal dokunuşlarla hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Mersin’e Yeni Bir Dokunuş: FonID MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

14 Eylül 2018 10:34
-A

+A

Mersin’in Yenişehir İlçesinde Mimar Yeşim Ensari ve Hatice Güneri Güvener, Ağustos 2017'de açtıkları FonID Mimarlık & Mühendislik ofisi ile Mersin’e yaşamsal dokunuşlarla hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.


Mersin’de gelişen inşaat sektörü kendi içerisinde farklı uygulamaları da öne çıkardı. Yenişehir İlçesinde Mimar Yeşim Ensari ve Hatice Güneri Güvener açtıkları FonID Mimarlık & Mühendislik ofisi Mersin’de yaşamı güzel kılmak için mekanları şık ve konforlu tasarımlar ile buluşturarak yaşama kalite getiriyor.


EVLERE KÜÇÜK DOKUNUŞ

Mersin’de son yıllarda gelişen inşaat sektörü içinde 5 yıldır bulunan Ensari ve Güvener, yaptıkları işi artık FonID Mimarlık & Mühendislik bünyesinde devam ediyorlar ve adlarından sıkça söz ettirmeye başlayacaklar gibi gözüküyor. Özellikle Yenişehir İlçesinde olmalarını Mimar Yeşim Ensari ve Hatice Güneri Güvener şöyle açıklıyorlar, “Bizim yaptığımız iş, insana hitap eden bir şey. Özellikle barınma gibi temel bir ihtiyacı karşılamak üzere çalışıyoruz. Bu nedenle hem göz önünde olmalı hem de ofis anlamında göze de hitap etmeliyiz. FonID Mimarlık & Mühendislik bu anlamda Mersin’de yaşanılabilir kılmayı, maksimum konforu, maksimum tasarımı ve alıcılığı hedefliyor.


DOSTLUK İNŞA EDİYORUZ

Dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek, mimari tasarım anlayışına detay kattıklarını ifade eden Güvener, “Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için teknolojik gelişmelere paralel bir mimari dil oluşturmayı vizyon edindik. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İnşa ettiğimiz yapıların dayanıklılık ve sağlamlığıyla müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için önemli bir kazanımdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek belki de mimarlığın verdiği en büyük heyecandır” ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
semanur guneri 14 Eylül 2018 10:59

ülkenin böyle başarılı ve ne yaptığını bilen gençlere herzaman ihtiyacı var biz onlarla gurur duyuyoruz şimdinin ve geleceğin ümit vadeden gençleri yolunuz açık olsun tebrik ediyorum sizleri

Cevapla
semanur guneri 14 Eylül 2018 10:55

ülkemizin böyle başarılı ve ne yaptığını bilen gençlere herzaman ihtiyacı var.biz onların başarılarıyla gurur duyuyoruz.şimdinin ve geleceğin ümit vadeden gençleri yolunuz açık olsun tebrik ediyorum sizleri

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku