Mersin’de Sahaya En Erken İnen Siyasetçi

Gündem 5 Ekim 2021 15:32
Videoyu Aç Mersin’de Sahaya En Erken İnen Siyasetçi
A
a
MERSİN’İN SEVİLEN İSMİ BAYSAN ADAY GİBİ SAHADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 

Mersin’de Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday gibi çalışan hayırsever iş adamı Mustafa Baysan, Mersin’de sahaya inen ilk isim oldu. 

Mersin’de siyaset ve iş dünyasının tanınan isimlerden Mustafa Baysan Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday adayı olacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Mersin’de halkın yakından tanıdığı Mustafa Baysan uzun soluklu siyasi geçmişi ve tecrübesiyle CHP’ye ciddi katkı sağlayan bir isim olarak Mersin siyasetinde sevilen bir aktör olarak biliniyor. 
Saha çalışmalarına tekrardan başlayan Mustafa Baysan bu kapsamda CHP Toroslar İlçe Başkanlığını ziyaret ederek teşkilatla bir araya gelip Mersin CHP’de heyecan yarattı.

CHP’nin sevilen ismi Mustafa Baysan, burada yaptığı konuşmada, “Kendi evim gibi hissettiğim Toroslar İlçe Başkanlığına yapmış olduğum ziyarette göstermiş oldukları samimi ve nazik karşılaşmalarından dolayı Toroslar İlçe Başkanı Sayın Cumali Akbaş, Kadın Kolları Başkanı Sayın Fatma Özbay, Toroslar ve Büyükşehir Meclis Üyesi Sayın Hasan Özalp Önal ve yönetimlerine çok teşekkür ediyorum. Başarı için önce Mersin, sonra tüm ülke için el ele vereceğiz” dedi.

Kapı kapı dolaşacaklarını ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten Baysan’a CHP’nin diğer ilçe tabanlarında çağrı geldiği görülüyor.
Bekleyip göreceğiz iş adamı Mustafa Baysan Mersin’den aday olacak mı olmayacak mı ?
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR