MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN SAHA PERSONELİNE TEK TİP KIYAFET

Mersin 22 Eylül 2020 14:35
Videoyu Aç MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN SAHA PERSONELİNE TEK TİP KIYAFET
A
a

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN SAHA PERSONELİNE TEK TİP KIYAFET

VATANDAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN SAHA ÇALIŞMALARINI KOLAYLIKLA TAKİP EDECEK
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sahada yer alan ve temizlik, kent estetiği, ilaçlama, yol yapım ve bakım gibi çalışmalar yürüten personeli artık tek tip kıyafetle hizmet vermeye başladı. Vatandaşlar bu uygulama ile Büyükşehir Belediyesi’nin saha çalışmalarını kolaylıkla takip edebilecek.
MERSİN/(FOTOĞRAFLI-GÖRÜNTÜLÜ)
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sahada aktif çalışan, vatandaşla birebir iletişim halinde olan temizlik, kent estetiği, ilaçlama, yol yapım ve bakım gibi çalışmalar yürüten personeli, artık tek tip kıyafetle hizmet vermeye başladı.
Personel kıyafetine getirilen yeni düzenleme ile vatandaşlar artık Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını daha kolay kontrol edebilecek. Vatandaş, mahallesinde, caddesinde veya sokağında Büyükşehir Belediyesi’nin nasıl ve ne zaman çalışma gerçekleştirdiğini takip edebilecek.
“Mersin Hep Güzelsin”li kıyafetler
Aynı renk tek tip kıyafetler Zabıta Dairesi, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi, Tarımsal ve Veteriner Hizmetleri Dairesi, Park ve Bahçeler Dairesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Fen İşleri Dairesi, Ulaşım Dairesi ile Mezarlıklar Dairesi Başkanlıklarının sahada görev yapan çalışanlarını kapsıyor. Bu dairelerin saha çalışanları üzerinde “Mersin Hep Güzelsin” yazısının yer aldığı turuncu renkte kıyafetler ile görev yapmaya devam edecek.
Ulaşım Dairesi ve Zabıta Dairesi Başkanlığı’nda şoför olarak görev yapan personel ile Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi’nde görev yapan cerrahi ekibin kıyafeti ise farklı renkte olacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR