MERKEZ SAĞIN LİDER İSİMLERİNDEN YAŞAR AYDIN’A TAM DESTEK

Gündem 5 Kasım 2021 13:52
Videoyu Aç MERKEZ SAĞIN LİDER İSİMLERİNDEN YAŞAR AYDIN’A TAM DESTEK
A
a
Merkez sağın önderleri, Onur İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’a, düzenledikleri yemekli bir toplantıda destek verdiklerini açıkladı.
İktidar ve muhalefete kapılarını kapatan toplumun farklı kesimlerinden, siyasetin yeni umudu olarak gösterilen ve parmakla işaret edilen Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’a destek yağmuru hızla devam ediyor.
Son olarak merkez sağın önderleri olarak kabul edilen isimler, iş insanı Mehmet Özcan’ın organize etmiş olduğu toplantıda Yaşar Aydın’a desteklerini açıkladı. Destekleri için teşekkürlerini sunan Aydın ise şu ifadeleri kullandı:
“ACILARIMIZ KARARMIŞ YÜREKLERİNDE BİR KARŞILIK GÖREMEDİ”
“Ülkeyi kurduğumuzdan bugüne kadar bizi yönetenler bizlere hiçbir dönem insan muamelesi yapmadı. Kendilerine hak gördüklerini bizlere hak görmediler. Acılarımız, hüzünlerimiz, kederlerimiz bunları için hiçbir anlam ifade etmedi, hiçbir şey bunların kararmış yüreğinde bir karşılık görmedi.”
“HEP MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZ ÜZERİNDEN SİYASET YAPILDI”
“Bugüne kadar bizleri yönetenler hiçbir dönem fikir ve yapacakları işler üzerinden bir siyaset dili geliştirmediler. Bizi yönetenlerin kullandığı siyaset dili bazılarında din üzerinden oldu, bazılarında Atatürk, bazılarında da etnik kimlik üzerinden oldu. Yani bunlar sadece bizim milli ve manevi değerlerimiz üzerinden hep siyaset yaptılar.”
“MİLLETİN ÖZ EVLATLARI LAYIK OLDUĞU YERDE, İKTİDAR KOLTUĞUNDA OLACAK”
İktidar ve muhalefetin hiçbir konuda bilgisinin olmadığını, projesi olmadığını söyleyen Yaşar Aydın, “İktidar ve muhalefetin bu ülkeye vereceği hiçbir şey kalmadı. İktidarıyla muhalefetiyle ülkeyi uçurumun ağzına getirdiniz. Ancak bundan sonra her şey değişecek. İşler tersine dönecek. Yapılacak ilk seçimde Onur İttifakı, milletin öz gücüyle, milletin evlatlarıyla layık olduğu yerde, iktidar koltuğunda olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR