MERAKLA BEKLENEN İSİM YAŞAR AYDIN MI?

Siyaset 11 Şubat 2021 13:52
Videoyu Aç MERAKLA BEKLENEN İSİM YAŞAR AYDIN MI?
A
a
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’ın parlayışı devam ederken, cumhurbaşkanlığı için merakla beklenen ismin de kendisi mi olduğu soruları halk tarafından konuşulmaya başladı.
Siyaset arenasında muhalefetin erken seçim çağrılarına karşı hükümet tarih olarak 2023 Haziran ayını işaret etse de partilerden kopuşlar ve yaşanan gelişmeler yakın zamanda bir seçim olacak havası veriyor. Geçtiğimiz dönemde kurulan İYİ Parti, yeni dönemde AK Parti’den koparak kurulan DEVA ve Gelecek Partisi ile Muharrem İnce ve onun hareketine katılmak için partiden istifa eden CHP’li vekiller de bunun göstergesi. Ancak göz önünde bu siyasi partiler ve isimler olsa da halk arasında konuşulan bambaşka biri daha var. O da Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın.
Daha önce pek çok kez vatandaş tarafından ilgiyle izlendiği, gençler tarafından yakın takibe alınan Yaşar Aydın, görünmez kahraman olarak şimdilik siyaset arenasında tek başına düz koşu yapıyor. Öte yandan Yaşar Aydın, görünenlerden ve onların yaptığı açıklamalardan çok daha fazla merak uyandırıyor. Bu merak ve ilginin sebebi ise hem iktidarın hem de muhalefetin söylemlerinin dışında farklı bir perspektif sunması olarak yorumlanıyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR