Ak Parti

Meclis Üyesi Hasan Tüzün’den Regaib Kandili mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Regaip Kandili ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bütün İslam aleminin mübarek Regaip Kandili’ni kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Meclis Üyesi Hasan Tüzün’den Regaib Kandili mesajı

7 Mart 2019 10:57
-A

+A

Regaip Kandili’nin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlenmesine ve hayırlara vesile olmasını dileyen AK Parti Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayarak başta Mersinliler olmak üzere tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti. Böylesi önemli günlerde bize has toplumsal duyguların artığına dikkat çeken Meclis Üyesi Hasan Tüzün, mesajında şunları kaydetti;
 
"Bir kez daha hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve biz kullarını Allah'a yakınlaştıran günlerdir. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimiz ve bütün İslam âleminin Regaip Kandili'ni kutluyor, vatan toprağını korurken şüheda mertebesine ulaşan kahraman silahlı kuvvetlerimiz ve emniyet mensuplarımıza, Yüce Allah'tan rahmet diliyorum."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku