CHP

MART’IN SONU BAHAR, HEPİMİZİN UMUDU VAR

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayyar Tahiroğlu, Büyükşehir’den başlayarak, yerellerde halkın iktidarını kuracaklarını belirterek, “Mart’ın sonu bahar, hepimizin umudu var” mesajı verdi.

MART’IN SONU BAHAR, HEPİMİZİN UMUDU VAR

11 Ocak 2019 10:24
-A

+A

 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, İl Başkanı Adil Aktay ile birlikte Yenişehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Mersin’in Cumhuriyet Halk Partisi için önemli olduğu kadar Türkiye siyaseti için de önemli olduğuna işaret eden Seçer, “İlçe Başkanı Tayyar Tahiroğlu’na, Yenişehir‘deki gücümüzü pekiştirecek ve yarınlarımızı birlikte kuracağımız aday adaylarımıza ve örgütümüzün emektarlarına sonsuz teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden çalışacağız, kentimizin ve ülkemizin geleceğini kazanacağız” dedi.
 

MART’IN SONU BAHAR

Yenişehir İlçe Başkanı Tayyar Tahiroğlu da Mersin’de Büyükşehir başta olmak üzere yerellerde halkın iktidarını kuracaklarını dile getirerek, “Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Vahap Seçer ile birlikte Mersin’i kazanmak için gücümüzü ortaya koyacağız. Sayın Seçer’e başarılar diliyorum. Hep birlikte daha güzel günler için mücadelemizi sürdüreceğiz. 31 Mart’tan sonra her şey daha güzel olacak. Mart’ın sonu bahar, hepimizin umudu var” dedi.

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku