İYi Parti

Mansur Yavaş hangi ittifakın adayı?

İYİ Parti ile CHP’nin Ankara adaylığı ile ilgili görüşmelerde adı öne çıkan Mansur Yavaş için İYİ Parti ve Demokrat Parti’nin anlaştığı iddia edildi. DP Genel Başkan Yardımcısı Osman Varol’un paylaşımı kafaları karıştırdı.

Mansur Yavaş hangi ittifakın adayı?

11 Aralık 2018 09:26
-A

+A

 
 
 
2014'te yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan ancak seçimi kazanamayan ve adı sıklıkla 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için CHP-İYİ Parti ittifakının Ankara adayı olarak geçen Mansur Yavaş ile ilgili başka bir iddia geldi.
Sosyal medyada; “Kulislerde İYİ Parti Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralıoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın, Mansur Yavaş ile anlaşmaya vardığı ve Yavaş'ın İYİ Parti'den adaylığının kesinleştiği konuşuluyor” şeklinde bir paylaşım yapıldı.
Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Osman Varol, paylaşımın altına “İyi parti değil de Demokrat Parti adayı olmasın sakın!!!” şeklinde yorum yaptı. Varol’un yorumu Mansur Yavaş’ın İYİ Parti-CHP ittifakının değil, İYİ Parti-Demokrat Parti ittifakının adayı olacağının işaretini verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku