MANİSA’DA KADIN CİNAYETİ

Gelecek Partisi 24 Şubat 2021 19:18
Videoyu Aç MANİSA’DA KADIN CİNAYETİ
A
a
BAŞKAN BARLAS: “DÜŞÜN KADINLARIN YAKASINDAN!”
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Manisa’da işlenen kadın cinayetine isyan etti. Başkan Barlas, “Düşün kadınların yakasından. Kadına şiddet artık son bulsun. Caydırıcı cezalar getirilsin” dedi.
Manisa Salihli’de 33 yaşındaki Semiha Peker, çalıştığı tavuk fabrikasındaki işine gitmek için servis beklediği sırada, daha önce hakkında koruma kararı aldırdığı 43 yaşındaki eski erkek arkadaşı Yalçın K. tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Şüpheli şahıs olay yerinden kaçarken, şahsın kullandığı otomobil, içinde pompalı tüfek ile terk edilmiş olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
“NE SÖYLESEK BOŞ”
Yaşanan acı verici cinayetin ardından Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas’tan açıklama geldi. Cinayete isyan eden Başkan Barlas şunları söyledi:
“Ne yazsak, ne çizsek boş. Artık açıklamaların, ağızdan dökülen sözcüklerin bir anlamının olmadığı acı bir şekilde yüzümüze tokat gibi çarpıyor. İsyan ediyoruz, haykırıyoruz, yeter artık diyoruz ancak nafile. Her gün bir yeni kadına şiddet vakası, her gün bir yeni kadın cinayeti ile karşı karşıya kalıyoruz. Lanet okuyoruz artık. Hukuk işlemiyor, taciz-tecavüz eden serbest bırakılıp davulla zurnayla pişkince karşılanabiliyor. Türkiye bunları hak etmiyor ancak ne diyebiliriz? Düşün artık kadınların yakasından!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR