Madenli kurban bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı

Mersin 30 Temmuz 2020 11:05
Videoyu Aç Madenli kurban bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı
A
a

Madenli kurban bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim Madenli, yayınladığı mesaj ile Mersinlilerin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Madenli, "Birbirimize kenetlenmemize vesile olan bayram günlerini yaşıyoruz. Bayramlar, genci yaşlısı, zengini fakiri ile hep birlikte olduğumuz en önemli günlerdir. Aynı sofrada bir arada olmamız için dinimizin, inancımızın ve geleneklerimizin bize sunduğu en özel günlerdir.

Ne mutlu ki Türkiye Cumhuriyeti bayrağı altında huzur dolu, barış dolu bir Kurban Bayramı´na daha merhaba diyoruz. Kurban ibadettir, paylaşmak ise kardeşliğin ifadesi. Paylaşmanın ön plana çıktığı bu özel günlerde bir olmanın ve yardımlaşmanın bilinciyle hareket etmeliyiz. 
Kurban Bayramı vesilesiyle bir araya gelerek kurbanlarımızı keseceğimiz bu günlerde dünyada, ülkemizde ve şehrimizde yaşanan yoğun pandemi ve virüs tehlikesi nedeni ile dikkatli olmamızı ve bayramlaşmalarımızı mesafemizi koruyarak yapmamızı ümit ederek, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı´nı kutluyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR