Spor

LÜLÜ: PES ETMEK YOK!

Bölgesel Amatör Lig 5. Gurupta mücadele veren temsilcimiz Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor’da 5 Temmuz İskenderun Spor yenilgisinin üzüntüsü yaşanırken Onursal Başkan Akgün Lülü, tüm olumsuzluklara pes etmeyeceklerini söyledi.

LÜLÜ: PES ETMEK YOK!

26 Ekim 2019 15:34
-A

+A

Bölgesel Amatör Lig 5. Gurupta mücadele veren temsilcimiz Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor’da lider 5 Temmuz İskenderun Spor yenilgisinin üzüntüsü yaşanıyor. Şampiyonluk mücadelesi veren rakibine 2-0 mağlup olan Meskispor’da Onursal Başkan Akgün Lülü, kıt imkanlar ve tüm olumsuzluklara rağmen takımına güvendiğini belirterek, “Sezona birçok olumsuzlukla başladık. Hiçbir yerden, hiç kimseden destek görmedik. Bu şartlar altında var olma mücadelesi veriyoruz. Güçlü rakibimiz karşısında maç boyunca mücadele eden tüm takımı ve teknik ekibi kutluyorum. Onlara sezon boyunca güvenimiz tam” dedi. 
 
TAKIMIMLA ONUR DUYUYORUM
Meskispor’da mücadele eden futbolculara ve teknik ekibe de seslenen Onursal Başkan Lülü, “Mağlubiyet, yeni bir mücadeleye giriştiğimizde son bulur. Başarısızlığın ise sonu yoktur; bir yaşam tarzıdır. Mağlubiyet bütün korkularına rağmen coşkuyla ve inançla yasayanlar içindir. Mağlubiyet, yürekliler içindir. Kaybetmekten şeref, kazanmaktan ise mutluluk duymak yalnızca onlara özgüdür. Unutma takım, başarmak zordur, Kolaya Kaçarsan Sonuç Basitleşir. Unutma, Yokuş Aşağı İnmek Kolaydır Ama Manzara Tepeden Seyredilir. Sizlerle onur duyuyorum” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler : LÜLÜ: PES ETMEK YOK!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku