KURUCU İL BAŞKANI TIKIZ, ÖZDAĞ’A YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Gelecek Partisi 16 Ocak 2021 14:22
Videoyu Aç KURUCU İL BAŞKANI TIKIZ, ÖZDAĞ’A YAPILAN SALDIRIYI KINADI
A
a
Gelecek Partisi Balıkesir Kurucu İl Başkanı Mehmet Tıkız, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ gerçekleştirilen saldırıyı yazılı bir açıklama yaparak kınadı.
 Ankara’da Cuma Namazına gitmek üzere evinden çıkan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde eli silahlı ve sopalı 5 kişi tarafından saldırı gerçekleştirildi. Yaralanan Özdağ’ın hastaneye kaldırıldığı ve tedavi altına alındığı öğrenildi. Gelecek Partisi Balıkesir Kurucu İl Başkanı Mehmet Tıkız da konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaparak saldırıyı kınadı. Tıkız açıklamasında:
“Genel Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a yapılan menfur ve kahpe saldırıya milletçe şahit olduk. Saldırıyı yapanlar bilsinler ki hukuk devletinin varlığına rağmen yaptığınız bu saldırılarla iyice kabaran suç ve sicil dosyanız yarın sizin sizlerin kapkara geçmişiniz olarak tarihe geçecek ve hesaba da çekileceksiniz inşallah. Kimin ne yaptığı kimin neyi amaçladıklarını bizler biliyoruz şiddetten korkudan baskıdan medet uman bu karakterler ve ihanet şebekeleri ne kadar sert bir duvara çarptıklarını da biliyorlar ama son bir hamleyle çıkmayan candan umut kesilmez düşüncesiyle en korktukları güç bizlere saldırıyorlar. İşte nihayetinde Selçuk Başkana saldırdıkları bugün bittiklerini bakın hep birlikte göreceğiz ve yarın bunu anlayacaklar lakin onlar için çoktan iş işten geçmiş olacak. Çünkü biz GELECEĞİZ onlar GİDECEKLER.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR