Mersin

Kredi taksitleri 3 ay süreyle ertelenecek

S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, kredi kullanan ve 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarihleri arasında taksit vadesi dolacak esnafın kredi taksitlerinin 3 ay süreyle erteleneceğini söyledi.

Kredi taksitleri 3 ay süreyle ertelenecek

26 Mart 2020 14:10
-A

+A

S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, kooperatif üyelerine önemli uyarılarda bulundu.

Salgın nedeniyle çalışma saatlerinin değiştiğini anımsatan Başkan Önel, "Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli, COVİD19 salgını için birçok tedbir aldık ancak yayılmasını önlemek, sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için 30 Mart 2020 Pazartesinden itibaren kooperatifimizde 09:00-12:00 ve 13:30-16:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edilecektir" dedi.

ÖDEME TABLOSUNDA DÜZENLEME

Alınan tedbirler kapsamında kredi kullanan esnafın taksitlerini ödeme tablosunun da değiştiği bilgisi veren Başkan Önel, "Esnaflarımız; kooperatifimizden kredi kullanan ve 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarihleri arasında taksit vadesi dolacak esnaflarımızın kredi taksitleri 3 ay süreyle ertelenecektir. Buna bağlı olarak bu taksitlerinin olduğu ödeme tablosundaki kalan tüm taksitleri ötelenmesi talebinde bulunacak esnaflarımızın kooperatifimize en son 30 nisan 2020 tarihine kadar dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir"  ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku