KÖSE: LİDERİMİZ ADANA’DA HALKIMIZLA BULUŞACAK

Gündem 21 Aralık 2021 10:49
Videoyu Aç KÖSE: LİDERİMİZ ADANA’DA HALKIMIZLA BULUŞACAK
A
a
CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 23 Aralık Perşembe günü Adana’da açılış, temel atma, sektör buluşmaları yapacağını belirterek, vatandaşları programlara davet etti.
CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Adana programıyla ilgili bilgi vererek, “İlk mitingimizde Mersin halkı liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu’nu bağrına bastı. Genel Başkanımız, 23 Aralık Perşembe günü çok yoğun bir programla Adana’da halkımızla buluşacak. Programlarımıza tüm halkımızı davet ediyoruz. Gelin hep birlikte haykıralım; Yönetemiyorsunuz, gidin artık diyelim” dedi.
Mersin mitinginde 100 Bin kişiyi aşkın bir katılımla yaptıklarına dikkat çeken Köse, “Yüz bin Mersinli’nin katıldığı miting Cumhurbaşkanını dahil AKP’lileri rahatsız etti. CHP’nin iktidara yürüyüşünden korktukları için sandığa gidemiyorlar. Biz, erken seçim istedik. İktidar hayır dedi. Bu hayırı ülke için değil koltuk sevdası için istediler. Çünkü onlar da biliyorlar yolun sonuna geldiler. İlk seçimde halk sandıkta bu yaşananların hesabını soracak ve AKP'yi gönderecek" şeklinde konuştu. 
Köse, AKP'nin yönetemediği ülke yönetimine talip olarak 81 ili bucak bucak gezmeye ve halkla bir araya gelmeye devam ettiklerini dile getirerek şunları söyledi; “Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Halkı daha da bilinçlendireceğiz. Partimizi ve politikalarımızı anlatacağız. Sadece sorunları değil çözümleri de beraberinde getireceğiz. Biliyoruz seçim günü o sandıktan CHP iktidarı çıkacak ve her şey çok güzel olacak, aydınlık olacak."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR