MHP

KOCAMAZ İYİ PARTİ’DEN ADAY

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın İYİ Parti’den Büyükşehir adayı olacağının ilk sinyalleri geldi. Kocamaz’ın yarınki grup toplantısında İYİ Parti rozeti takacağı öğrenildi.

KOCAMAZ İYİ PARTİ’DEN ADAY

3 Aralık 2018 11:17
-A

+A

 
 
İYİ Parti’de belediye başkan adaylıkları ve meclis üyelikleri için başvurular başladı. Cumhuriyet Halk Partisi ile 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde işbirliği yapan İYİ Parti’de Burhanettin Kocamaz, bilmecesinde düğüm çözülüyor. İYİ Parti Mersin’den Kocamaz’ın adaylığı üzerinden CHP ile seçime gitmek isterken, CHP’nin tabandan gelen itirazlar nedeniyle bu konuda tereddütler yaşadığı biliniyor.
 
Milliyetçi Hareket Partisi ile adaylık sürecinde ters düşen ve geçtiğimiz günlerde zehir zemberek açıklamalarla partisinden istifa eden Burhanettin Kocamaz, hangi partiden aday olacağının 10 gün içerisinde belli olacağını açıklamıştı. Sosyal medyada, “Yarınlar seninle iyi olacak Burhanettin Kocamaz” paylaşımları yapılırken, Burhanettin Kocamaz’ın yarın grup toplantısında parti rozeti takacağı iddia ediliyor.

Anahtar Kelimeler : KOCAMAZ İYİ PARTİ’DEN ADAY,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Orhan 28 Aralık 2018 21:10

Burhanettin Başkanla hamit kapışır chp aradan farkla sıyrılır gider

Cevapla
ALİ KARA 6 Aralık 2018 09:01

seni ülkücülerin emeğiyle buralara getirenler utansın .sen yaptıgın hizmetleri dile getiriyorsun bunlar senin görevin bu güne kadar aslı görevin işleri yaparken birlik beraberligi bir kenara bırakarak hareket ettin bunun sonucu sıfırdan belediye alan mhp yi 25 yılın sonunda maalesef bu hallere bu bölgede sen düşürdün şimdi sıra iyi patide

Cevapla
Başkana yakışır kazansın davul caldiracam mersinde 4 Aralık 2018 19:17

Milliyetçiliği ayağa kaldıran burhanettin başkanı ital millet vekili ne harcatmayiz köylüsü şehir kisi yanindayizbaskanin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku