Mersin

KOCAMAZ BENİM HACI BAŞKANIM

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Burhanettin Kocamaz’ın partisinden aday olup olmayacağı ile ilgili soruya; ’Burhanettin Kocamaz benim ‘hacı başkanım’ dediğim bir kişidir. Bir karar verecek. O kararın da iyi olmasını ümit ediyorum” yanıtını verdi.

KOCAMAZ BENİM HACI BAŞKANIM

21 Ekim 2018 10:08
-A

+A

 
 
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Anamur İlçesinde 82  Proje Toplu Açılış Töreni'ne katıldı.
Akşener yaklaşan yerel seçimlere atıfta bulunarak, "Belediyelerle geldiler belediyelerle gidecekler. AKP belediyelerinin miladı dolmuştur. Bu anlayıştan kurtulacağız. Rüşveti, haramı aziz vatandan def edeceğiz. Türkiye’yi iyi belediyecilikte tanıştıracağız. İYİ belediyecilik başlatacağız. Belediyelerimiz İYİ olacak, şehirlerimiz İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak" ifadelerini kullandı. 
Anamur ziyareti sırasında Mersin’den yayın yapan Kanal 33 mikrofonlarına konuşan Meral Akşener, Kocamaz ile ilgili soruya şu yanıtı verdi: “Burhanettin Kocamaz benim ‘hacı başkanım’ dediğim bir kişidir ve birbirimizi hiç incitmedik. Kendisini çok başarılı buluyorum ama bir karar verecek. O kararın da iyi olmasını ümit ediyorum.’’

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
ali yılmaz 21 Ekim 2018 13:30

meral başkan senin hacı başkanı , tarsusta partiyin yöneticilerine bir sor. Hacı başkan senin bursada konferans salonunda karşılaştıgın olay benzeri kaç olayla karşılaşmış. Sizler genel başkanalıgı bırakma kararına kadar vardınız . İndirin meydanlara da bakalım gün ola harman ola.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku