KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ KUSKAN MAHALLEMİZDE DEVAM EDİYOR

3 Kasım 2020 15:00
Videoyu Aç KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ KUSKAN MAHALLEMİZDE DEVAM EDİYOR
A
a
İlçe genelinde yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi ekiplerimiz, bu kapsamda kendi tesisimizde ürettiğimiz parke taşlarını döşemeye Kuskan mahallemizde devam ediyor.
Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için yollar yenilenerek ilçemiz halkının hizmetine sunuluyor. Yolların kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına ekipler, yoğun bir tempoyla sokak ve caddelerde yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.
Konuyla alakalı açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR, “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla daha güvenilir yollar, daha yaşanabilir, modern bir Gülnar inşa edeceğiz . İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için mahallelerimizde ekiplerimiz parke döşeme çalışmalarının yanı sıra stabilize yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Bu kapsamda kendi tesisimizde ürettiğimiz kilit parke taşlarını döşeme çalışmalarımıza Kuskan Mahallemizde devam ediyoruz.  Çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde devam edecektir. Tüm bu çalışmalar daha yaşanılabilir bir Gülnar için” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR