Kılıççıoğlu’ndan 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü mesajı

Mersin 1 Ekim 2020 15:23
Videoyu Aç Kılıççıoğlu’ndan 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü mesajı
A
a

Kılıççıoğlu’ndan 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü mesajı

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Kılıççıoğlu, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.       
Yaşlılarımız geçmiş ile gelecek arasında köprü vazifesi gören, kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan ve her zaman tecrübelerinden yararlandığımız değerli varlıklarımızdır diyen Kılıççıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;
"Milletimiz, büyüklere saygı göstermeyi, küçüklere sevgi anlayışıyla birleştirmiş, böylece toplumsal huzuru, milli birliği, sosyal yardımlaşma ve dayanışma olgusunu güçlü tutmayı başarmıştır. Bizleri yetiştiren ve topluma kazandıran yaşlılarımıza gereken sevgi, saygı ve hürmeti  göstermeliyiz.
Bir milletin ataları ile gençleri arasındaki köprü ne kadar sağlam olursa, geleceği de o kadar güçlü olur. Her zaman deneyim ve tecrübelerinden yararlandığımız toplumumuzun rehberleri olan büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduğumuzu onlara hissettirmeliyiz. Onları, tecrübelerinden faydalanacak birer rehber ve evimizin huzur kaynağı bilmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm yaşlılarımızın ‘‘01 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’’nü kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor, saygılarımı sunuyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR