Kılıççıoğlu, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mücadelenin Simgesidir”

Mersin 7 Mart 2021 13:55
Videoyu Aç Kılıççıoğlu, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mücadelenin Simgesidir”
A
a
Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Kılıççıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Kılıççıoğlu kutlama mesajında: “8 Mart, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu önemli ve özel günde bütün kadınlarımızın Kadınlar Gününü tebrik ediyorum. 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınlarımızın hak ve hukuklarının ikamesi için verdikleri mücadelenin simgesidir. Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Ayrıca Kadınlarımız her daim zarafetleri, fedakârlıkları, yüksek duygusal zekâları, nezaketleri ve letafetiyle toplumumuzun denge unsuru olmuşlardır.
Kadının gerçek ve öncelikli alanı hayattır, sevgidir ve erdemdir. Bunun yeterince desteklenmesi ve kadınlarımıza bu anlamda değer verilmesi gerekiyor. Bunu yapan toplumlar hak ettiği şekilde yükseleceği bir gerçektir. Kadına verilen değer, gösterilen nezaket, bir lütuf ve ihsan değil insan olmanın gerektirdiği bir görevdir, sorumluluktur. Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR