Kılıç, YKS sınavı için başarılar diledi

Mersin 26 Haziran 2020 15:50
Videoyu Aç Kılıç, YKS sınavı için başarılar diledi
A
a

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi bir mesaj yayınladı.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve bu hafta sonu girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılar dileyen Başkan Kılıç, mesajına şöyle devam etti;

“Büyük emekler ve çabalar sarf ederek hazırlandığınız bu sınavda tüm öğrencilerimizin başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Geleceğimiz olan gençlerimizin başarılı olması bizim en büyük dileğimizdir. Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak ve sayfa açacak olan bu sınav önemlidir. Ancak hiçbir şey gençlerimizin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığından önemli değildir. Tüm bu duygu ve düşüncelerle sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR