MHP

Kılavuz'dan Başkan Can'a ziyaret

Mersin'de seçim çalışmalarını sürdüren Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Milletvekili Adayı Olcay Kılavuz, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can'ı ziyaret etti.

Kılavuz'dan Başkan Can'a ziyaret

4 Haziran 2018 14:09
-A

+A

İkili görüşmelerin yaşandığı ziyaret Başkan Can'ın makamında gerçekleşti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Can, bir Türk evladı olarak Türkiye'nin menfaati ve geleceği için el birliğiyle çalıştıklarını söyleyerek, "Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere rabbim fırsat vermesin. Gün birlik günüdür, kardeşlik günüdür. Gün huzurumuza, bayrağımıza, birliğimize, beraberliğimize, vatanımıza sahip çıkma günüdür. Allah yar ve yardımcınız olsun. Çıkmış olduğunuz bu kutsal yolda size başarılar diliyorum" dedi.
Kılavuz ise, "Bir arkadaşınız, bir kardeşiniz olarak şahsımıza, ülkü ocaklarımıza, davamıza sağlamış olduğunuz katkılardan, desteklerden ötürü bütün samimiyetimle yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin iyi niyetiniz, insanlığınız, beyefendiliğiniz, dava adamlığı anlayışınız bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Mutlu etmiştir. Her dönemde misafirperverliğinizle, ilginiz ve alakanız bizi ziyadesiyle gururlandırdı. Bu sebeple şahsınıza ve bütün belediyemizin personellerine, bürokrasideki görevli olan arkadaşlarımıza yürekten şükranlarımı sunuyorum. Sizleri seviyoruz" diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku